Kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter till Affärsenheten i Landstinget Blekinge

E:post: upphandling@ltblekinge.se

 

Joakim Kristensson, affärsområdeschef

Telefon: 0455-73 63 00

Mobil: 0734-47 17 63

E-post: joakim.kristensson@ltblekinge.se

 

Ann-Louise Frinäs, avdelningschef

Telefon: 0455-73 63 08

Mobil: 0734-47 17 67

E-post: ann-louise.frinas@ltblekinge.se

 

Thomas Karlsson, upphandlare

Hjälpmedel, kontorsartiklar

Telefon: 0455-73 63 16

Mobil: 0734-47 17 64

E-post: thomas-a.karlsson@ltblekinge.se

 

Anna Hansson, upphandlare

Tjänster vård, livsmedel

Telefon: 0455-73 63 14

Mobil: 0734-47 11 73

E-post: anna.hansson@ltblekinge.se

 

Fredrik Nilsson, upphandlare

Medicinteknisk utrustning

Telefon: 0455-73 63 06

Mobil: 0734-47 17-59

E-post: fredrik-a.nilsson@ltblekinge.se

 

Pia Lindén, upphandlare

Läkemedel, sjukvårdsmaterial, medicintekniska förbrukningsartiklar

Telefon: 0455-73 63 01

Mobil: 0734-47 17 49

E-post: pia.linden@ltblekinge.se

 

Nadya Borisova, upphandlare

Tjänster, tandvård

Telefon: 0455-73 61 07

E-post: nadya.borisova@ltblekinge.se

 

Maria Landgren, upphandlare

Sjukvårdsmaterial, medicintekniska förbrukningsartiklar

Telefon: 0455-73 63 03

Mobil: 0734-47 17 53

E-post: maria.landgren@ltblekinge.se

 

Monika Johansson, upphandlare

Tjänster finans, IT

Telefon: 0455-73 63 07

E-post: monika-a.johansson@ltblekinge.se

 

Peter Stigwall, upphandlare

Tjänster, IT

Telefon: 0455-73 74 78

Mobil: 0734-47 12 77

E-post: peter.stigwall@ltblekinge.se

 

Dejan Stojanoski, upphandlare

Medicinteknisk utrustning

Telefon: 0455-73 63 09

E-post dejan.stojanoski@ltblekinge.se

 

Petra Bergqvist, upphandlare

Medicinteknisk utrustning, möbler

Telefon: 0455-73 74 79

Mobil: 0734-47 17 52

E-post: petra.bergqvist@ltblekinge.se

 

Oliver Leijon, trainee

Telefon: 0455-73 63 04

E-post: oliver.leijon@ltblekinge.se

 

Ingrid Hedlund, materialkonsulent

Telefon: 0455-73 63 05

Mobil: 0734-47 17 57

E-post: ingrid.hedlund@ltblekinge.se

 

Magnus Strand, miljösäkerhetsrådgivare

Telefon: 0455-73 63 65

Mobil: 0734-47 17 66

E-post: magnus-c.strand@ltblekinge.se

 

Sofie Loftén, inköpscontroller

Telefon: 0455-73 74 74

Mobil: 0734-47 13 58

E-post: sofie.loften@ltblekinge.se

 

Jan Henriksson, inköpssekreterare

Administrativt stöd

Telefon: 0455-73 74 76

E-post: jan.henriksson@ltblekinge.se

Senast uppdaterad 2018-02-15 10:21:06 av Emma Karlsson

Kontakt

Joakim Kristensson Joakim Kristensson Affärsområdeschef Affärsutveckling 0455-73 63 00, 0734-47 17 63
Ann-Louise Frinäs Avdelningschef Affärsenheten 0455-73 63 08 och 0734-47 17 67