Kontakt

Johan Sanmartin Berglund

Titel: Verksamhetsansvarig SNAC, professor
Område: SNAC

Erik Resebo

Titel: Forskningssekreterare/Studiekoordinator
Område: SNAC
Telefon: 0734-471305
E-post: erik.resebo@ltblekinge.se

Hans Krona

Titel: Sjuksköterska
Område: SNAC
Telefon: 0455-73 78 17
E-post: hans.krona@ltblekinge.se

Ulrika Isaksson

Titel: Databasmanager
Område:SNAC
Telefon:0734-223609
E-post: ulrika.isaksson@ltblekinge.se

Christina Karlsson

Titel: Tandhygienist
Område: SNAC
Telefon: 0455-73 78 16
E-post: christina.karlsson@ltblekinge.se

Terese Lindberg 

Titel: Doktorand/sjuksköterska
Område: SNAC
Telefon: 0455-73 78 16
E-post: terese.lindberg@lbth.se

Line Christiansen

Titel: Doktorand/sjuksköterska
Område: SNAC
Telefon: 0734-
E-post: line.christiansen@bth.se

Erik Piculell

Titel: Doktorand/sjuksköterska
Område: SNAC
Telefon: 0734
E-post:erik.piculell@bth.se

Joakim Frögren

Titel: Doktorand
Område: SNAC
Telefon: 0734
E-post:joakim.frogren@bth.se

Jan Resebo

Titel: Projektsekreterare
Område: SNAC, utvärdering
Telefon: 0768-53 93 46
E-post: Jan Resebo

Senast uppdaterad 2016-10-14 15:37:34 av Ulrika Isaksson

Kontakt

Johan Berglund Verksamhetsansvarig SNAC, professor Blekinge kompetenscentrum 0455-73 78 08

Kontakta Blekinge kompetenscentrum

Postadress:
Landstingets kansli
Blekinge kompetenscentrum
371 81 Karlskrona

Besöksadress:
Blekinge kompetenscentrum
Vårdskolevägen 5
371 41 Karlskrona


Fax:
0455-73 78 30

E-post:
kompetenscentrum@ltblekinge.se